Kontakt os

Henvendelse til Hjertestartnu kan ske via vores kontaktoplysninger i feltet eller ved, at udfylde “Lad os kontakte dig” formularen i bunden af denne side. Tøv ikke med at kontakte os, vi kontakter dig indenfor 24 timer.

Kontaktoplysninger
Hjertestartnu IVS
CVR: 39 41 36 55
+45 26 82 82 67​
kontor@hjertestartnu.dk
www.hjertestartnu.dk

Medarbejdere

Anne Mette

Ambassadør – Salgskonsulent

annemette@hjertestartnu.dk

+45 32 22 14 37

Bettina

Ambassadør – Salgskonsulent

bettina@hjertestartnu.dk

+45 32 22 14 50

Cille

Ambassadør – Salgskonsulent

cille@hjertestartnu.dk

+45 32 22 14 45

Ellen

Ambassadør – Salgskonsulent

ellen@hjertestartnu.dk

+45 32 22 14 39

Astrid

Servicemedarbejder

Matti

Servicemontør

Nicklas

Førstehjælpsinstruktør – Service

kontor@hjertestartnu.dk

Christoffer

Kommunikationsmedarbejder

christoffer@hjertestartnu.dk

Sebastian

Web & IT Ansvarlig / Teamleder

sebastian@hjertestartnu.dk

Mette M Lindberg

Indehaver

mette@hjertestartnu.dk

+45 26 82 82 67

Log in with your credentials

Forgot your details?